Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Delna» vēlas, lai Rozentāle izvērtē Mozga atbilstību amatam

Organizācija «sabiedrība par atklātību - Delna» aicinājusi veselības ministri Baibu Rozentāli (TP) izvērtēt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Dzintara Mozga atbildību saistībā ar iepirkumu slimnīcas korpusa rekonstrukcijai, portālu «Apollo» informēja organizācijā.

«Delna» atgādina, ka Iepirkumu  uzraudzības birojs ir konstatējis vairākas nepilnības iepirkumu konkursa nolikumā, nepamatotas prasības pretendentiem, kā arī likuma neievērošanu.

Tāpēc organizācija uzskata, ka nepieciešams izvērtēt, vai Mozgis var atrasties slimnīcas vadītāja amatā.

Pēc tikšanās ar Mozgi, «Delnas» pārstāvji neesot guvuši pārliecību, ka pēc korupcijas skandāla slimnīcas vadība ir darījusi visu, lai novērstu līdzīgu situāciju atkārtošanos nākotnē.

««Delna» uzskata, ka nepieciešams prasīt atbildību no slimnīcas vadības puses un iepirkumu komisijas locekļiem par pieļautajām kļūdām un radītajiem zaudējumiem, kā arī rīkoties, lai novērstu līdzīgu situāciju atkārtošanos nākotnē,» teikts organizācijas vēstulē veselības ministrei Baibai Rozentālei.