Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jāņa Rozes apgāds» noliedz, ka nepārdod «Va(i)ras virtuvi»

Iniciatīvu grupa «Rokas nost», kura iebilst pret izdevniecības «Baltic Screen» grāmatu par eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas biogrāfiju «Va(i)ras virtuve», izplatījusi paziņojumu, kurā norāda, ka «Jāņa Rozes» grāmatnīcās netiek tirgota «mūsu Tautas Prezidenti nomelnojošo ķengu grāmata».

Lai noskaidrotu, vai tā ir, portāls «Apollo» sazinājās ar «Jāņa Rozes apgāda» direktori Renāti Punku. Viņa norādīja, ka šādi apgalvojumi neesot taisnība. «Tā nav patiesība,» sacīja Punka un piebilda, ka grāmata veikalos nav parādījusies tādēļ, ka bija radušās problēmas ar grāmatas piegādi. «Mēs parasti vēlamies no izdevniecībām grāmatas saņemt bez starpniekiem,» skaidroja Punka. Grāmatas izdevējs «Atēna» visu šīs grāmatas tirāžu esot nodevusi starpniekiem un tādēļ «Jāņa Rozes apgāds» kavējies to iepirkt, lai lasītājiem par grāmatu nebūtu jāpārmaksā.

Punka tāpat uzsvēra, ka šī lieta neesot saistīta ar cenzūru, jo ar «Atēnu» vienošanās jau panākta un grāmata pavisam drīz būšot «Jāņa Rozes» veikalos.

http://www.rokasnost.com/tumsas_speki_atkapjas!