Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājas teātrī pirmizrāde – drāma «Hanana» Dž.Dž.Džilindžera režijā

Jau piektdien, 5. februārī, Liepājas teātrī gaidāma pirmā šī gada pirmizrāde – skatītāju vērtēšanai tiks nodots mūsdienu krievu dramaturga G. Grekova lugas «Hanana» iestudējums, kuru iestudējis režisors Dž.Dž.Džilindžers.

Lai arī lugu rakstīšanai G. Grekovs pievērsies salīdzinoši nesen, viņš ir vairāku dramaturģijas konkursu laureāts - drāma «Hanana» ierindota starp 2008. gadā labākajām Krievijā sarakstītajām lugām.

Rudens. Ziema. Pavasaris. Vasara. Kādas dziļos laukos mītošas ģimenes stāsts viena gada garumā. Un kā ikvienā ģimenē - arī šajā - tās locekļi cenšas saprasties savā starpā, kā nu prot. Izrādes centrā ir Ausma – sieviete, kuras rīcību nosaka sirds, ne morāles likumi, un spēja dzīvot tālāk, lai notiktu, kas notikdams.

Ausmas lomā – Inese Kučinska, pārējās lomās Egons Dombrovskis, Kaspars Gods, Leons Leščinskis, Edgars Pujāts, Anda Albuže un Inese Jurjāne.