«Liepājas metalurgs» hokejisti Minskā zaudē «Keramin» komandai

Zaudējumu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē svētdien piedzīvoja pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība «Liepājas metalurgs», kas izbraukumā ar minimālu rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Minskas «Keramin» komandai.

Vienīgos vārtus liepājnieki zaudēja nepilnas piecas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām, kad vārtus guva «Keramin» uzbrucējs Aleksejs Permjakovs.

Mājinieku komandas vārtsargs Matušs Kosturs šajā spēlē atvairīja visus 34 «Liepājas metalurgs» hokejistu metienus, bet pretējos vārtos Dmitrijs Žabotinskis tika galā ar 26 no 27 pretinieku metieniem.

BAČ kopvērtējumā «Liepājas metalurgs» ar 55 punktiem 47 spēlēs ieņem 10. vietu, bet «Keramin» komanda ar 79 punktiem 48 spēlēs atrodas 6. pozīcijā.