Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers aicina domi neuztvert kā nodarbinātības dienestu

Rīgas domi bezdarbniekiem nevajadzētu uztvert kā nodarbinātības dienestu, jo pašvaldība darbavietas rada netieši, uzlabojot vidi uzņēmējdarbībai, šādu Rīgas vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) viedokli aģentūrai LETA pauda viņa preses sekretārs Ģirts Dripe.

LETA jau ziņoja, ka pēc «telšu pilsētiņas» dibinātāja Ginta Gaiķēna rīkotās akcijas pagājušajā nedēļā pie Šlesera vērsās vairāki bezdarbnieki, lūdzot viņus iekārtot darbā.

Kā novēroja LETA, vairāki jaunieši, kuri atzina, ka esot bezdarbnieki, sapulcējās rātsnamā, uz lapām uzrakstīja savus dzīves gājuma aprakstus (CV) un tos iesniedza Šlesera birojā. Jaunieši norādīja, ka vēloties, lai Šlesers viņiem palīdz sagādāt darbu, tāpat kā viņš to esot apsolījis Gaiķēnam.

Dripe norādīja, ka vicemērs šos CV nez vai vērtēšot, jo «Šlesers nav nodarbinātības dienests».

Šlesers skaidro, ka Rīgas dome tiešā veidā darba vietas nerada, bet rada vidi uzņēmējdarbības attīstībai un līdz ar to arī jaunām darbavietām. Šlesers neatkāpjas no sava priekšvēlēšanu solījuma četru gadu laikā radīt 50 000 jaunu darba vietu, sacīja Dripe.

Kā ziņots, plašsaziņas līdzekļos iepriekš bija izskanējusi informācija, ka pēc tikšanās ar vicemēru Šleseru Gaiķēns nolēmis no iecerētās akcijas atteikties, jo vicemērs apsolījis palīdzēt atrast darbu. Tomēr viņš oficiāli neatsauca savu pieteikto piketu pie rātsnama.

Dripe aģentūrai LETA apstiprināja, ka notikusi Šlesera un Gaiķēna tikšanās, kuras laikā pārrunātas bezdarba problēmas un situācija valstī. Tomēr Dripe noliedza, ka Šlesers būtu Gaiķēnam piedāvājis kādu konkrētu darbu.