Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noslīcinātās kucītes saimnieki notikušajā vaino kādu atriebēju

Pirmdien sabiedrību šokēja kāds gadījums, kad tika ziņots par atrastu noslīcinātu 13 gadus vecu suni. Tā saimnieki noliedz, ka suni iemetuši ūdenī, bet nelaimē vaino nezināmu ļaundari.

Suņa aaimniece Anita Liepa uzskata, ka Grēta noslīcināta aiz atriebības.

«Ar kādu draudzenes paziņu mums nesen bija konflikts. Viņš solīja atriebties. Iespējams, tas bijis viņš,» viņa pieļāva, taču savu aizdomās turamo solīja izpaust tikai policijas darbiniekiem, otrdien raksta «Diena».

No suņa upē atbrīvojas ar maisu un trim pusķieģeļiem.

Dzīvnieku aizstāve Astrīda Kārkliņa bija pirmā, kas spēra izmeklēšanas soļus, runājot ar aculieciniekiem un aptaujājot tuvāko māju iedzīvotājus. Viņas pūles vainagojās panākumiem, un jau drīz vien Kārkliņa stāvēja pie noslicinātās kucītes saimnieku durvīm.

«Durvis atvēra vecākais dēls. Kad sāku interesēties par nogalināto sunīti, viņš neizskatījās nedz pārsteigts, nedz nobēdājies, nedz ko jaunu uzzinājis. Taču jau pēc pāris jautājumiem kļuva nervozs, pat agresīvs un aizcirta durvis, nepabeidzis sarunu,» laikrakstam teica Kārkliņa, secinot, ka kucīte noslīcināta ne bez tās saimnieku ziņas.

Kucītes saimnieku attieksme, kad ieradās Diena, gan bija radikāli pretēja — Liepa un citi mājinieki bija laipni un atsaucīgi. Ģimene, kurā aug četri bērni, apgalvo, ka viņi nav vainojami, un labprāt izrāda visus nelielā dzīvokļa citus iemītniekus: divus kaķus, divus Grētas pēcnācējus — pavisam mazus kucēnus, divas žurciņas un kāmīti.

Stāstot par to, cik gudra bijusi kucīte, saimnieces acīs sariesās asaras.

Grēta bijusi vecs un gudrs suns, taču nelabvēļus sev varējusi iegūt ar to, ka necieta iereibušus cilvēkus un mēdza kādam ieķert kājās, kad tas skrējis tuvu garām. Taču kaimiņi par kucīti nekad nebija sūdzējušies.