Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Andrejsalā Valentīndienas improvizācija par tēmu «Erotika»

12., 13., 14. februārī Andrejsalā, «Orbītas» telpās - Improvizācija par tēmu «Erotika».

Programmā - grafika, gleznas, zīmējumi, interaktīvā Valentīndienas kartīšu zīmēšana, instalācijas, rotaslietas, kalumi, dekoratīvi objekti, lekcijas, dejas, hēlij-karaoke, kino, teātris, koncerts (brīvā skatuve).

«Lupercalia festivāls jeb auglības svētki» sākās ar Romas priesteru ordeņa Luperci biedru sapulcēšanos svētajā alā, kurā, kā vēstīja ticējums, vilcene jeb Lupa bija uzaudzinājusi Romas dibinātājus Romulu un Remu. Priesteri vispirms ziedoja kazu, kam bija jānodrošina ražība, un suni, kas simbolizēja šķīstīšanos. Tad zēni sagrieza upurētās kazas ādu sloksnēs, iemērca tās asinīs un tad viegli pātagoja ar asiņainajām sloksnēm gan sievietes, gan labības laukus. Romiešu sievietes neesot baidījušās no šīs pieskaršanās, jo tā nodrošinājusi lielāku iespējamību nākamajā gadā kļūt par māti. Kā vēsta leģenda, vēlāk svētku laikā visas Romas jaunavas ievietojušas zīmītes ar saviem vārdiem lielā urnā. Tad katrs pilsētas neprecētais vīrs izvilcis no urnas zīmīti ar kādas sievietes vārdu, tā izveidojot pāri nākamajam gadam. Šie nejauši izvēlētie pāri itin bieži arī precējušies.

PROGRAMMA:

  • 12.februāris

18.00 - 01.00 - Izstāde un video
no 21.00 - dejas

  • 13.februāris

12.00 - 01.00 - izstāde un video
16.00 - Lekcija «Erotika*Sekss*Subkultūras»
18.00 - filma «Baraka»
no 21.00 - dejas

  • 14.februāris

13.00 - 18.00 - izstāde un video