Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Visu laiku labākais olimpiskais ciemats bijis Pekinā

Visu laiku labākais olimpiskais ciemats bijis 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu laikā, uzskata Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Žaks Roge.

Kādreiz SOK prezidenti bija pieņēmuši olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā pasākumu nosaukt par «visu laiku labāko», Roge šajā jautājumā ir uzmanīgāks, bet visu laiku labāko

olimpisko ciematu gan viņš varēja nosaukt.

«Pēc visa, ko esmu redzējis, varu teikt, ka Pekinā bija visu laiku labākais olimpiskais ciemats. Par to nav šaubu,» teica Roge, kurš gan vēl nav redzējis Vankūveras un Vistleras olimpiskos ciematus, kuros sportisti dzīvos gaidāmajā Olimpiādē, kas sāksies jau piektdien.

«No tā, ko esmu dzirdējis no visiem ekspertiem, nacionālajām olimpiskajām komitejām un sportistiem, gan Vankūveras, gan Vistleras ciemati esot fantastiski,« Roge lika nojaust, kas turpmāk būs visu laiku labākais ziemas olimpisko spēļu ciemats.

Vankūveras olimpiskās spēles risināsies no 12. līdz 28.februārim. «Apollo» portāls Vankūveras olimpisko spēļu laikā saviem lasītājiem piedāvās visplašāko un svaigāko informāciju par jaunākajiem notikumiem.