Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz izmisuma robežas. Pārdod olnīcas par 15 tūkstošiem latu

Netīšām uzdūros patiesi šokējošai informācijai — vienā no populārākajiem Latvijas sludinājumu portāliem publicēts sludinājums, kurā kāda sieviete ir gatava par 15 tūkstošiem latu pārdot savas olnīcas.

Viņa raksta, ka ir jauna un vesela sieviete, kas pārdod savas olnīcas, jo nonākusi pamatīgā finanšu krīzē un nezin kā tālāk rīkoties un kā audzināt savu dēliņu un maksāt komunālos pakalpojumus.

Sieviete raksta: «Krīze ir nežēlīga un esmu arī bezdarbniece, labu prātu strādātu, bet nav kur, tādēļ izlēmu pārdot savas olnīcas, gan jau atradīsies kāda sieviete, kam tādas ir vajadzīgas.»  

Sludinājumā norādīts, ka sieviete dzīvo Jēkabpils rajonā, norādīts arī e-pasts. Mēģināju sazināties ar sievieti, jo domāju, ka atrastos daudz cilvēku, kas palīdzētu tāpat, lai tikai šo jauno māti atturētu no tik izmisīga soļa. Diemžēl atbilde nav saņemta. Nedomāju, ka tas ir kāds joks, jo šajā pašā portālā tā pati sieviete pirms kāda laika ievietojusi citu sludinājumu, meklējot apkopējas darbu.

Jāpiemin, ka orgānu tirdzniecība Latvijā ir aizliegta. Taču, protams, mediķiem ir praktiski neiespējami pateikt, vai cilvēki, kas «ziedo» orgānus kādam pacientam par to ir saņēmuši samaksu vai nē.