Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklās rekonstruēto bērnu un jauniešu interešu izglītības centru «Mīlgrāvis»

Trešdien, 10.februārī pl.10.00, lai iepazītos ar pirmā latviešu mecenāta, filantropa un sabiedrībā pazīstamā kultūras darbinieka Augusta Dombrovska Rīgas pilsētas pašvaldībai mantojumā atstātajiem īpašumiem – kultūras pili «Ziemeļblāzma» un bērnu un jaunatnes centra «Mīlgrāvis» ēku Baltās Baznīcas ielā 14, Vecmīlgrāvi apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Kultūras pils apmeklējuma laikā  plānots prezentēt pērn izstrādāto kultūras pils rekonstrukcijas un restaurācijas tehnisko projektu, savukārt pēc «Ziemeļblāzmas» apskates amatpersonas dosies uz netālu esošo bērnu un jaunatnes centru «Mīlgrāvis», lai atklātu jaunās, rekonstruētās un restaurētās interešu izglītības iestādes telpas.

Rīgā kopā ir 13 interešu izglītības iestādes, kas īsteno kultūrizglītības, tehniskās jaunrades, vides un sporta izglītības, gan arī citas atbilstoši audzēkņu pieprasījumam veidotas programmas. Pagājušajā mācību gadā interešu izglītības iestāžu pulciņos Rīgā līdzdarbojās vairāk nekā 23 980 audzēkņu.