Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nordea» Latvijas filiāles zaudējumi pērn – 35,3 miljoni latu

Pagājušajā gadā «Nordea» bankas Latvijas filiāle cietusi 35,3 miljonus latu zaudējumus, savukārt operacionālā peļņa pirms uzkrājumiem nedrošajiem kredītiem bijusi 25,1 miljona latu apmērā, portālu «Apollo» informēja bankā.

Pērn bankas Latvijas filiālē izsniegti kredīti 2,1 miljarda latu apmērā, kā arī piesaistīti noguldījumi 494,1 miljonu latu apmērā.

Kopējie ieņēmumi pagājušajā gadā bija 45,1 miljons latu. 2008. gadā bankas ieņēmumi bija 52 miljoni latu un tas ir par 13,4% vairāk nekā pērn. Savukārt kopējie izdevumi bijuši par 20,2% lielāki nekā 2008. gadā  – 20 miljoni latu. Gadu iepriekš tie bija 16,6 miljoni latu.

«Krītoša tirgus apstākļos esam spējuši saglabāt nemainīgu  kredītportfeli 2,1 miljardu latu apjomā. Tai skaitā jaunos kredītos esam izsnieguši vairāk kā 260 miljonus latu Latvijas uzņēmumiem un privātpersonām. Esam gandarīti, ka arī noguldījumu apjoms ir bijis stabils. Par īpašu klientu uzticības apliecinājumu uzskatām to, ka norēķinu kontu atlikumu apjoms ir pieaudzis par 31%. Tas apliecina, ka aizvien vairāk klientu izvēlas mūs kā savu galveno banku ikdienas norēķinu veikšanai,» bankas darbības rezultātus komentē «Nordea» Latvijas filiāles vadītājs Valdis Siksnis.