Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina uz Jautro Nakts Piedzīvojumu «Nakts Pekstiņi»

Ceļojumu portāls «icelo.lv» organizē kaut ko jaunu un nebijušu, protams, jautru un interesantu – pirmo reizi vēsturē Nakts Piedzīvojums – «Nakts Pekstiņi». Trīs stundas laika, lai izpildītu organizatoru sagatavotos uzdevumus svaigā gaisā.

Nakts Piedzīvojums ir spēle četriem atpūtas kāriem draugiem. Tā uzdevumi būs piemēroti ziemas sezonai – interesanti, neparasti un ziemas dvašas piepildīti, kuru veikšanai nepieciešams četru draugu izdoma un fiziskais spēks. Uzdevumi būs pieveicami dažādas fiziskās sagatavotības dalībniekiem. Svarīgākais būs nevis ātrums, bet gan izpilde. Dažkārt lēnāka uzdevumu izpilde komandai var sagādāt vairāk jautrības un beigās arī panākumus. Protams, vairāk panākumu guvušās komandas tiks apbalvotas.

Pēc trīs stundu aktīvi pavadītā laika svaigā gaisā, galamērķī mūs sagaidīs mājīgs un patiesi jauks viesu namiņš. Pirtiņa, dzīvā mūzika, dejas, dziesmas, nakšņošanas iespējas...mmmm, tā tik būs līksmošana! Vakarā svinēsim katras komandas uzvaru un apbalvosim labākos. Nav šaubu, ka 20. janvāris būs pekstiņiem bagātākais piedzīvojums visu dalībnieku līdzšinējā vēsturē.

Kā pieteikties:

vineta@icelo.lv

Dalības maksa:

25 Ls (komandai), ja apmaksāts līdz 12.02.10 (22,-Ls, ja visi dalībnieki ir reģistrēti portāla «icelo.lv» lietotāji)
30,-Ls (komandai), ja apmaksāts līdz 16.02.10 (26,-Ls, ja visi dalībnieki ir reģistrēti portāla «icelo.lv» lietotāji).

Pēc pasākuma brīvā dabā - iespēja jautri pavadīt laiku ballītē jaukā viesu namā - dejas dzīvās mūzikas pavadībā, dziesmas, pirtiņa un nakšņošana. Tad līdzi jāpaņem groziņš. Dalības maksa par ballīti pēc «Nakts Pekstiņu» piedzīvojuma: 8, - Ls no personas (baļļuks, pirtiņa, nakšņošana, dzīvā mūzika).