Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampars: muļķīgi sanācis, ka tukumnieki mani ievēlējuši

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) uzskata, ka jābūt noteiktam amatpersonu lokam, kam vismaz no darba uz mājām ir atļauts aizbraukt ar dienesta automašīnu. Ministrs neuzskata, ka ir jāpārvērtē viņa iespējas ar dienesta auto katru dienu no Rīgas braukt uz mājām Tukumā.

«Visu laiku runājam par to, ka ministriem jābūt tuvāk pie tautas. Man kaut kā muļķīgi iekritis, ka mani tie cilvēki no Tukuma ievēlējuši. Kaut kā tā demokrātiskā struktūra ir tāda, kas deleģē mani šeit [Rīgā] strādāt,» LTV raidījumā «Kas notiek Latvijā?» trešdien sacīja Kampars.

«Ir divas iespējas - es vedu ģimeni uz Rīgu un visa mana alga aiziet tādām lietām. Vai tomēr mēs prezumējam, ka ir kaut kāds amatpersonu līmenis, kurām vismaz līdz mājām un atpakaļ braukt atļaujam,» – tā ministrs.

Kampars raidījumā arī strikti norādīja, ka septiņu gadu laikā, kurus strādāja parlamentā, ik dienu brauca ar savu privāto automašīnu. «Es personīgi septiņus gadus uz Saeimu braucu ar savu auto. Tāpat pie vēlētājiem, uz visiem pasākumiem. Es ne reizi sestdienās un svētdienās neesmu braucis ar valsts auto,» sacīja Kampars.

Tāpat ministrs norādīja, ka ne reizi ar darba auto nav vedis savus bērnus uz bērnu dārzu. «Manu bērnu audzinātāja mani nepazīst.»