Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampara komentārs par rakstu «muļķīgi sanācis, ka tukumnieki mani ievēlējuši»

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) nepiekrīt tam, kā lasītājiem pasniegts viņa teiktais trešdien LTV raidījumā «Kas notiek Latvijā?» saistībā ar dienesta automašīnas izmantošanu privātām vajadzībām. Ministrs skaidro savu viedokli.

«Pirmkārt, es gribu uzsvērt, ka lepojos ar to, ka tukumnieki mani ir ievēlējuši par savu pārstāvi Saeimā! Otrkārt, vēlos izteikt savu nožēlu par šo vakardienas publiskās diskusijas fragmenta atreferējumu, izraujot no konteksta manu komentāru. To izteicu ar lielu devu ironijas, raksturojot to situāciju, kādā es, ar ģimeni dzīvodams Tukumā, atrodos salīdzinājumā ar Vecrīgā dzīvojošu Saeimas deputātu vai ministru. Te ir jautājums – vai ar politiku un valsts vadīšanu var nodarboties sabiedriski aktīvi cilvēki neatkarīgi no dzīvesvietas vai arī tikai tie cilvēki, kuri dzīvo Vecrīgā un visās valsts pārvaldes pamatiestādēs – Saeimā, valdībā, ministrijās – var nonākt, ejot ar kājām?» – ministra viedokli portālam «Apollo» pavēstīja viņa preses sekretārs Sandris Sabajevs.

«Kampars: muļķīgi sanācis, ka tukumnieki mani ievēlējuši.» <br />