Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vienotībai» aicina pievienoties arī reģionālās partijas

Apvienību «Vienotība» veidojošo politisko partiju – «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «Sabiedrība citai politikai» kopvalde aicina apvienībai pievienoties arī reģionālās partijas, informē apvienībā.

««Vienotības» mērķis ir plaša demokrātisku politisko spēku konsolidācija, un mēs zinām, ka šādi politiķi meklējami katrā Latvijas pilsētā un novadā. «Vienotība» ir jaunas politiskās kultūras nesēja. Tai jākļūst par kustību, kas spēcīgā komandā apvieno valstiski domājošus politiķus – savas zemes patriotus. Tādēļ mēs uzrunājam un aicinām arī novadu politiķus nākt, sadarboties un strādāt,» norāda partiju pārstāvji.

Apvienības pārstāvji iecerējuši tikties un uzrunāt vairākas Latvijas novadu partijas. Pirms nedēļas apvienības pārstāvji tikušies ar Liepājas mēru Uldi Sesku («Liepājas partija»), drīzumā tikšanās ieplānota arī  ar Tukuma novada domes vadītāju Juri Šulcu («Tukuma pilsētai un novadam»).

Apvienība aicina arī citas reģionālās partijas, kam ir vēlme līdzdarboties, uz sarunām un sadarbību partiju apvienībā.

Jau ziņots, partijas «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «sabiedrība citai polikai» 2009.gada augustā vienojās par spēku konsolidēšanu apvienības izveidošanai 10.Saeimas vēlēšanām.

Viens no jaunās apvienības mērķiem ir godīga, atbildīga un kompetenta politika. Partijas apņemas sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām, kopēju pārmaiņu programmu un vienotu organizāciju.