Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: politiķi lauž solījumus, sakot - «ir mainījusies politiskā situācija»

Politikā cilvēki bieži dotos solījumus nepilda, atrunājoties ar teicienu «ir mainījusies politiskā situācija.» Biznesā cilvēka dotais vārds ir nozīmīgāks, secina Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC).

«Es nespēju pie tā pierast [ka politiķi lauž solījumus]. Ir skaidrs, ka cilvēka dotais vārds biznesā ir nozīmīgāks, nekā politikā. Ja es saku, tad es atbildu par saviem vārdiem. Jā, varbūt ne vienmēr izdodas precīzi izpildīt solīto, bet es cenšos,» sarunā «Radio SWH» raidījumā  «Ar dziesmu par dzīvi» stāstīja Šlesers.

Politikā ir tā – mūžu dzīvo, mūžu mācies. Tā Šlesers komentē sevis apgūto politikā pēdējo 12 gadu laikā. «Ir jāmāk par vienu reizi vairāk piecelties, nekā nokrist. Tāpēc vēl esmu politikā,» saka Šlesers.

Rīgas vicemērs raidījumā arī atklāja, kāpēc Saeimā ir vieglāk, nekā valdībā vai Rīgas domē. «Bieži runāt ir vieglāk nekā darīt. Darbojoties izpildvarā cilvēki ir apdedzinājušies. Tur jāpilda solījumi.»