Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Znaroks: ar virknējumiem eksperimentēt negrasos

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks atzīst, ka šobrīd nav jēgas gausties par to, ka pirmā spēle pret Krieviju mūsu komandai iekrīt tieši piektajā aklimatizācijas dienā, kas tiek uzskatīta par smagāko.

Jautāts, vai pirmajā spēlē Latvijas komandas spēlētājiem nebūs smagas kājas, ņemot vērā garo ceļu un laika joslu maiņu, Znaroks pēc pirmā treniņa Vankūverā Latvijas žurnālistiem atbildēja: «Es nezinu, arī uz otru būs smagas. Piektā diena, ir slikta, taču neko nevar darīt, tā mēs atlidojām.»

Viņš atzina, ka ceļš bijis ļoti nogudrinošs. «Ceļš bija briesmīgs, gandrīz diennakti braucām uz šejieni. Puišiem droši vien šodien bija pagrūti, bet nekas, uz beigām jau bija ieslidojušies.»

Uz jautājumu, vai vispār bija nepieciešams uzreiz nākamajā dienā pēc ielidošanas rīkot treniņu, treneris pauda pārliecību, ka šāds solis bijis pareizs. «Protams, labāk ir izslidoties, jo muskuļi ir galīgi stīvi. Labāk izslidoties.» 

Pēc viņa vārdiem, šobrīd ar fiziskajām slodzēm treneriem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo nedrīkst ne pārlieku atslābināties, ne pārāk pārpūlēties, ņemot vērā Rīgas «Dinamo» pēdējās smagās spēles Kontinentalajā hokeja līgā.

Tāpat Znaroks sacīja, ka vienīgajā pārbaudes spēlē pret Vāciju, kurā Latvija zaudēja ar 2:5, labu sniegumu parādījis vārtsargs Sergejs Naumovs, bet mazāk veiksmīgi nospēlējis Ervīns Muštukovs. Tāpat Znaroku šājā spēlē iepriecinājusi spēle vairākumā. Viņš arī pastāstīja, ka olimpiskajā turnīrā negrasās eksperimentēt ar spēlētāju virknējumiem.

Komanda ceļā no Frankfurtes, kur trešdien tika aizvadīta pārbaudes spēle pret Vāciju, līdz Vankūverai, ņemot vērā laikietilpīgo hokeja bagāžas nodošanu un saņemšanu, pavadījusi gandrīz 24 stundas. Kopā ar komandu uz Vankūveru neaizlidoja uzbrucējs Lauris Dārziņš, kurš ceturtdien atgriezās Rīgā, lai būtu kopā dzīvesbiedri lielā un svarīgā dzīves brīdī, jo ceturtdien hokejista ģimenē piedzima dēls. Dārziņš Vankūverā tiek gaidīts jau vistuvakājā laikā, apliecināja Znaroks.

www.bns.lv