Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No «Jaunā laika» izslēgts Titavs; Repše sašutis

No partijas «Jaunais laiks» (JL) sestdien izslēgts agrāk par pelēko kardinālu dēvētais ierindas biedrs Dants Titavs, kura dēļ partijā mēdza izcelties konflikti un nesaprašanās.

Titavu pirms JL kongresa nolēma izslēgt partijas valde. JL dibinātājs Einars Repše nosoda Titava izslēgšanu no partijas.

Titavs JL pievienojās 2004.gadā, bet līdz tam viņš darbojās kā partijas dibinātāja un priekšsēdētāja Repšes palīgs un uzticamības persona.

«Procedūra, motivācija un steiga kādā Dans Titavs tika izslēgts no JL man nav pieņemama. Tā nedrīkstētu būt pieņemama nevienai demokrātiskai un tiesiskai partijai vai cilvēkam,» telefona īsziņā aģentūrai LETA skaidro Repše.

«Par tiesiskumu ir jācīnās! Tik principiālas lietas nevar atstāt pašplūsmā,» uzskata Repše.

Pēc neoficiālas informācijas, Repše esot bijis tik sašutis par Titava izslēgšanu no partijas, ka tiekot pieļauta iespēja, ka viņš varētu pamest JL un atkāpties no finanšu ministra amata. Pēc lēmuma par Titava izslēgšanu no partijas, Repše pameta Rīgas Latviešu biedrības namu un nepiedalās JL kopsapulcē.

Vēl šonedēļ JL biedri apsprieda neoficiālu informāciju, ka Repše ir gatavs atteikties no amata partijas valdē par labu Titavam.

Titava izslēgšana daudziem partijas biedriem bija pārsteigums. Šī lēmuma pieņemšanas dēļ aizkavējās JL kopsapulces sākums, bet par pieņemto lēmumu partijas ierindas biedriem un kopsapulces delegātiem neesot bijis informācijas.