Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ēlerte jūt milzīgu enerģiju pilsoniskajā sabiedrībā

Laikraksta «Diena» bijusī galvenā redaktore Sarmīte Ēlerte partijas «Jaunais laiks» kopsapulcē sestdien atzina, ka jūt milzīgu enerģiju pilsoniskajā sabiedrībā.

«Pašlaik pilsoniskā sabiedrība aktīvākā, kāda tā jebkad ir bijusi, jo cilvēki jūt, ka Latvija ir apdraudēta. Es jūtu milzīgu enerģiju sabiedrībā. Es novēlu, lai «Vienotība» šai enerģijai spētu dot virzību,» sacīja Ēlerte.

Viņa uzsvēra, ka Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas darīs visu, lai nepieļautu to, ka Latvija nostājas uz austrumu ceļa.

«Rietumu izvēle ir svarīgs pamats tam, ko es uzskatu par augstāko mērķi, kura vārdā ir vērts vienoties. Ja ir augsāks mērķis, aizmirstās konflikti. Šis augstākais mērķis ir Latvija - eiropeiska, nacionāla valsts, konkurētspējīga valsts, kurā ir izglītoti cilvēki. Par šo izvēli vēl nav balsots,» akcentēja Ēlerte.

Lai sasniegtu šo mērķi, ir jāsavāc kopā visi intelektuālie resursi, uzsvēra Ēlerte,

««Vienotībai» ir jābūt atvērtai visiem latvijas iedzīvotājiem, kas integrējušies Latvijas kultūras telpā, kuras kodolā ir latviešu valoda,» sacīja Ēlerte.