Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nav gaidāms CSDD sniegto pakalpojumu cenu samazinājums

Tuvākajā laikā nav sagaidāms, ka samazināsies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sniegto pakalpojumu cenas, aģentūrai BNS atzina CSDD vadītājs Andris Lukstiņš.

«Protams, ka mēs to [pakalpojumu cenu samazināšanu] rēķināsim. Viss maksā tik, cik maksā, bet ir jābūt samērīgumam, jo katram pakalpojumam apakšā ir pašizmaksa. Pašlaik tuvākajā laikā nav gaidāmas izmaiņas, bet, protams, ja mēs spēsim samazināt savas izmaksas, tad samazināsies arī pakalpojumu cenas,» viņš teica.

Lukstiņš apgalvoja, ka CSDD sniegto pakalpojumu cenas šogad noteikti netikšot palielinātas un direkcija dara visu iespējamo, lai cenas varētu samazināt. «Palielinātas [pakalpojumu cenas] šogad netiks noteikti. Mēs visu laiku ejam uz to, lai varētu samazināt, bet to, ka tas notiks šogad, solīt mēs nevaram. Mēs darām visu, lai optimizētu pakalpojumus, lai tie būtu lētāki un efektīvāki,» sacīja Lukstiņš.

Pēc «Lursoft» informācijas, CSDD 2008.gadā strādāja ar 19,221 miljona latu konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 3,7% mazāk nekā 2007.gadā, un 66,4 tūkstošu latu peļņu, kas ir daudz mazāka nekā gadu iepriekš, kad CSDD peļņa bija 1,367 miljoni latu.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati u.c. CSDD ienākumus gūst no pakalpojumu maksām.