Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eiropas mēru samita laikā virs Doma laukuma vēlas uzlikt stikla jumtu

Jūlija pēdējā nedēļā Rīgas domes vadība cer uz Latviju ataicināt Krievijas un NVS, kā arī Eiropas valstu pilsētu galvas. Pagaidām nav skaidrība par to, kas un kā šadā forumā varētu notikt un, kur tam tiks ņemta nauda, taču jau tiek plānotas izklaides atbraukušajiem viesiem.

Viena no idejām ir Vecrīgā virs Doma laukuma izveidot milzīgu stikla jumtu vai kupolu. Zem tā uz Rīgu atbraukušajiem viesiem tiktu pasniegta svētku maltīte, ziņo «Nekā personīga».

«Uzliekot tādu stiklotu jumtu mēs varētu apgaismot Doma baznīcu, mēs varētu apgaismot blakus tur esošās ēkas. Un, izmantojot arī baznīcu zvanus, mēs varētu uztaisīt arī īpašu koncertu, lai tas pasākums tiešām būtu kā tāda neatņemama sastāvdaļa,» raidījumam sacīja Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC).

Jautāts, vai stikla jumts būtu virs visa Doma laukuma, vicemērs atbild noliedzoši. «Nē, ir jānodrošina, lai 500 cilvēki var sēdēt pie galdiņiem, lai varētu notikt koncerts, līdz ar to atbildīgajiem speciālistiem nāksies izvērtēt cik ir nepieciešams. Ja man uzdod jautājumu, ko es domāju par šādu ideju, tad es šādu ideju atbalstu ar abām rokām.»