Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miņins: Jā, braukšu

«Jā, braukšu, lai visiem pierādītu, ka neesmu šos gadus veltīgi strādājis,» tā laikraksta [s:31269] žurnālistam Mārim Zembergam sacījis latviešu bobslejists Jānis Miņins.

Latvijas vadošais bobsleja pilots Jānis Miņins ir apņēmības pilns jau ceturtdien vai piektdien sēsties bobsleja kamanās. Miņins uzsver, ka vēlas trasē doties jau divnieku sacensībās, pretējā gadījumā četriniekos sportists nebūs gatavs uzrādīt maksimāli labāko rezultātu.

Par pavadīto laiku slimnīcā Miņins saka: «Uz āru nāca arī asinis, viss, kas vēl sakrājies pēc operācijas. Vissmagākā bija otrā diena. Bija tāda sajūta, ka kāds uzkāpis uz vēdera un neļauj ievilkt gaisu. Prasīju pretsāpju līdzekļus. Iesākumā iedeva arī morfiju. Vispār jau baidījos, ka pēc tam neuzrādās dopinga kontrolē.»n

Miņins ir gatavs celties no gultas un kāpt iekšā bobā. «Jā, braukšu, lai visiem pierādītu, ka neesmu šos gadus veltīgi strādājis. Arī ekipāžas čaļus nedrīkstu pievilt. Apņēmība tikai pieauga, kad uzzināju, ko par mani runā Latvijā. Es, redz, esot speciāli izdomājis vēdera sāpes, lai jau trīs nedēļas pirms mačiem atrunātos par neveiksmi Vankūverā.»

Bobsleja divnieku sacensības paredzētas 20.un 21. februārī, savukārt četrinieku braucieni notiks 26. un 27. februārī. Lai varētu startēt, jāveic vismaz trīs treniņbraucieni. Paredzams, ka pirmdien Miņinu izrakstīs no slimnīcas un viņš pārbrauks uz Vistleras olimpisko ciematu.

Vankūveras olimpiskās spēles risināsies no 12. līdz 28. februārim. «Apollo» portāls Vankūveras olimpisko spēļu laikā saviem lasītājiem piedāvās visplašāko un svaigāko informāciju par jaunākajiem notikumiem.