Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjeru aicina atstādināt Veismani

Bijusī Izglītības un zinātnes valsts sekretāre Kristīne Jarinovska nosūtījusi vēstuli premjerministram Valdim Dombrovskim, lūdzot uz izmeklēšanas laiku no amata atstādināt Valsts kancelejas direktori Guntu Veismani, portālu «Apollo» informēja Jarinovska.

par Veismanes vēlmi noklausīties kādas žurnālistes telefonsarunas un izsekot žurnālistes e–pastiem

«Veismanes atrašanās amatā būtiski kaitē Latvijas Republikas starptautiskajam tēlam cilvēktiesību jomā, jo rāda Latviju kā zemi, kur amatpersonas var nesodīti mēģināt vērsties pret žurnālistu profesionālo darbību,» uzskata Jarinovska.

Latvijas Televīzijas raidījums «De facto» svētdienas vakarā vēstīja, ka Veismane apsvērusi ideju par aģentūras LETA žurnālistes telefonsarunu noklausīšanos un e–pastu pārbaudi, iesaistot tajā Drošības policiju.

Drošības policijā Veismane tā arī nevērsās. Tomēr viņa pieļaujot šādu iespēju nākotnē, ja kāds žurnālists ar savu publikāciju skaršot valsts intereses.