Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daugaviņš: esam kā viena liela ģimene

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš neslēpj, ka spēlei pret Krieviju viņam sevi īpaši nebūs jāmotivē.

«Tur pat īpaši nav jānoskaņojas. Tie ir vieni no pasaules labākajiem hokejistiem. Tas dod papildus motivāciju spēlēt. Turklāt katrs cīnās arī par savu darbavietu nākamajam gadam. Ja tur vari nospēlēt labi pret Krieviju gan kā komanda, gan individuāli, tas kaut ko nozīmē... Šādās spēlēs katrs grib pierādīt, ka viņi ir apspēlējami. Viņi arī nav spēlējuši kopā ilgāku laiku, lai gan ir labāki individuāli. Ir jāiet, jācīnās un jāsitās par katru metru,» sarunā ar aģentūru BNS pēc treniņa Vankūverā «Canada Hockey Place» arēnā uzsvēra Daugaviņš.

Pēc viņa teiktā, Latvijas izlasei spēlē pret Krieviju nekādā gadījumā nevajag skrieties: «Jāspēle gudri. Mēs nevaram ar viņiem spēlēt tehnisku hokeju, jo viņi ir galvastiesu pārāki par mums tehniskajā ziņā. Ja mēs ar darbu pierādīsim, ka varam aiztaisīt caurumus aizsardzībā, tad viņiem būs ļoti grūti kaut ko izdarīt.»

Uzbrucējs īpaši uzsvēra Edgara Masaļska nozīmi. «Galu galā, mums ir viens no labākajiem vārtsargiem visā turnīrā. Ja nedosim pretiniekiem mest no brīvām pozīcijām, viss būs kārtībā,» norāda Daugaviņš.

Tāpat viņš atzina, ka šogad izlasē mikroklimats esot lielisks, komanda esot kā viena liela ģimene. «Šogad kolektīvs izlasē ir daudz labāks. Citos gados bija nesaskaņas, tagad ir tā, ka ir viena liela ģimene. Visi kopā vienmēr iet ēst. Viss notiek kopā. Nav tā, ka spēlētāji būt pa grupām sadalījušies. Galvenais mūsu trumpis, ka mēs viens otram palīdzēsim laukumā. Nav tā, ka viens nokļūdās, bet pārējie vienkārši noskatās. Mēs ar komandas spēli varam kaut ko panākt, mums ir ļoti labs sastāvs,» sacīja uzbrucējs.

www.bns.lv