Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pirmie» par «sadarbību» ar Putina jauniešiem

Pagājušās nedēļas laikā esmu izpelnījies no atsevišķiem medijiem uzmanību, sakarā ar manu iespējamo saistību ar Krievijas Federācijas jauniešu organizāciju «Naši», kas arī tiek saukta par Krievijas bijušā prezidenta un pašreizējā premjera Vladimira Putina jauniešu organizāciju. Ņemot vērā daudzos jautājumus, kurus esmu saņēmis gan no savas partijas LPP/LC biedriem, gan no anonīmi noskaņotiem cilvēkiem sakarā ar šo tematu, vēlos izklāstīt savu pozīciju par šo precedentu.

Par lielu nepatiku, skaudību vai pārsteigumu atsevišķiem cilvēkiem un «vienotām» grupām, varu teikt, ka izturos ar cieņu pret kaimiņiem un man simpatizē Krievijas līderu - Vladimira Putina un Dmitrija Medvedeva - personības un īstenotā politika, kas Krieviju pēdējo desmit gadu laikā ir izveidojusi par salīdzinoši modernu, ekonomiski spēcīgu un inovatīvu valsti.

Kas attiecas uz man piedēvēto sadarbību ar Krievijas jauniešu organizāciju «Naši», tad varu teikt, ka tas būtu liels mans personīgs sasniegums, bet neesmu tik liela un ietekmīga persona, lai šī sadarbība būtu iespējama jebkādā veidā. Un tas ir ļoti vienkārši izskaidrojams. Tas ir saistīts ar to, ka šī organizācija (Naši) pēc sava biedru skaita un ietekmes ir pārāka par jebkuru Latvijas politisko partiju un kur nu vēl to jauniešu organizācijām. Protams, tam ir dažādi iemesli kāpēc tas tā ir, bet tas ir fakts, līdz ar to vēlreiz uzsveru, ka mana sadarbība ar Naši nav bijusi un, diemžēl vai par laimi, nav iespējama.

Par prieku Latvijas neatkarīgajiem medijiem un Sorosa demokrātijas līgumdarbiniekiem jau tuvākajā laikā kā privātpersona, nevis kā biedrības «Pirmie» ģenerālsekretārs, uzrakstīšu vēstuli ar piedāvājumu sadarboties ASV prezidenta un Demokrātu partijas jauniešu organizācijai «The Young Democrats of America».