Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa: nav iemesla pārskatīt lēmumu par Titava izslēgšanu

Lēmums par ilggadējā biedra Dana Titava izslēgšanu no partijas «Jaunais laiks» (JL) bija izsvērts un nav nekāda iemesla šo lēmumu pārskatīt.

To aģentūrai BNS apliecināja JL valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, gan atturoties plašāk komentēt partijas biedra un finanšu ministra Einara Repšes kritiskos izteikumus par politiskā spēka vadības lēmumu.

«Lēmums bija rūpīgi izvērtēts un sagatavots,» uzsvēra politiķe un piebilda, ka valdes locekļi par to arī tika informēti iepriekšējā vakarā un motīvs bijis skaidrs.

«Ja pārliecinošs balsu vairākums par to lemj, tad neredzu iemeslu nopietnai organizācijai mainīt šo lēmumu,» sacīja JL vadītāja.

Jau vēstīts, ka partijas «Jaunais laiks» valde īsi pirms sestdienas kopsapulces nolēma no politiskā spēka biedru rindām izslēgt vienu no tā dibinātājiem Danu Titavu. Vairākums valdes locekļu šo lēmumu atbalstījuši, un argumentu par labu tam bijis pietiekami.

Titavs izslēgts par disciplīnas pārkāpumiem, sīkāk partijas vadība savus apsvērumus nav paskaidrojusi.

Ziņots arī, ka uz šo faktu asi reaģējis bijušais partijas vadītājs un pašreizējais finanšu ministrs Einars Repše. Viņaprāt, lēmumu vajadzētu pārskatīt, jo tas nav savienojams ar tiesiskiem un ētikas principiem.