Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brigmanis: TP rīcība vērsta destruktīvā virzienā

Zaļo un zemnieku savienības saeimas Frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis uzskata, ka Tautas partijā (TP), īpaši pašvaldībā, ir daudz cilvēku ar labām ekonomikas zināšanām un domāšanu.

Tomēr, pēc viņa domām, viņu rīcība patlaban pavērsta dziļā destruktīvā virzienā. To viņš atzīst intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

«Var analizēt, cik TP vainojami valsts novešanā līdz krīzei, taču daudzas lietas viņi mīlēja darīt no milzīga spēka pozīcijas un ļoti pašpārliecināti. Mēs – tie stiprie un varenie! Tāda attieksme zināmā mērā partiju ievedusi purvā,» secina politiķis.

Viņš arī kritizē TP īstenoto novadu reformu, norādot, ka tagad partija par to maksā. «Pirmā bezdelīga atlidojusi – nesaprašanās starp Roju un Mērsragu –, un citi «gājputni» ir ceļā,» saka Brigmanis, piebilstot, ka tādas nelāgas lietas TP var sameklēt salīdzinoši daudz.

Viņš prognozē, ka sabiedrība savu attieksmi pret TP parādīs tieši priekšvēlēšanu laikā, kad partijai uzprasīs, kādi tad ir tās paveiktie vai nepaveiktie darbi.

«No otras puses, pavērsies skats uz to, ko TP patiešām padarījusi, proti, kā tobrīd jaunie novadi dzīvo. Tur būs diezgan precīza bilde. Ja novads attīstās, tad vietējie teiks – o, šitie veči pareizi izštukoja –, bet nīkuļojošā novadā, kur nevarēs aizbraukt uz skolu, kur ceļi stāvēs neremontēti, lādēs TP no panckām ārā, jo viņus vainos reformas radītos dzīves apgrūtinājumos. Tur TP balsis lasīt neizdosies,» teic deputāts.