Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Masaļskis atzīst, ka problēmas bijušas jau spēles sākumā

Latvijas hokeja izlases potenciāls ir lielāks par to, kādu spēli komanda parādīja Vankūveras olimpiskā hokeja turnīra pirmajā spēlē ar Krieviju.

2:8

«Mēs brīžiem spēlējām slikti, taču visu spēli nemaz tik slikti nespēlējām. Šī bija pirmā spēle, mēs neesam ilgi kopā spēlējuši ar tādu taktiku un arī izlasē. Domāju, ka mums ir lielāks potenciāls, nekā mēs to šodien izdarījām. Es domāju, ka uz nākamajām spēlēm būs labāk,» pastāstīja Masaļskis.

Hokejists atzina, ka problēmas sākušās jau pašā spēles sākumā, kad zaudēts mača pavediens, un spēles gaitā pret tāda līmeņa komandu, kāda ir Krievija, zaudētu atgūt ir praktiski neiespējami: «Jūs visu redzējāt... No sākuma sadāvinājām viņiem, pēc tam jau grūti ir kaut ko atgūt.»

Uz jautājumu, kāds bijis galvenā trenera Oļega Znaroka uzstādījums mačam, Masaļskis bija lakonisks. «Gluži pretējs tam, ko mēs darījām uz laukuma.» 

Viņš arī pieļāva, ka ļaunu joku nospēlējis fakts, ka spēlētājiem pret Krieviju bijusi pārlieku liela vēlme sevi pierādīt. «Es domāju, ka visiem tik ļoti gribējās... Par daudz sākām darīt, varbūt tas negatīvi nospēlēja... Sākām zaudēt, tad jau ir tā, grūti ir pēc tam,» pārdomās dalījās vārtsargs.

«www.bns.lv».