Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pamestā būvlaukuma teritorija Ziepniekkalnā tiks sakārtota

Atsaucoties uz iedzīvotāju sūdzībām par to, ka līdzās jaunuzceltajam pašvaldības bērnudārzam «Austriņa» Valdeķu ielā 52 jau ilgstoši atrodas celtnieku pamesta būvgružu izgāztuve, šodien Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta pārstāvjiem apmeklēja šo Ziepniekkalnā esošo teritoriju, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Apmeklējuma laikā konstatēts, ka teritorijā atrodas pamesti jaunceltnes pamati, kā arī liels būvgružu un būvmateriālu apjoms, tā jau ilgstoši netiek apsaimniekota, turklāt žogs, kas ierobežo daļēji uzsākto būvobjektu, liedz iedzīvotājiem brīvas pārvietošanās iespējas gar bērnudārzu. Ameriks uzdevis Īpašuma departamentam nekavējoties izvērtēt esošo situāciju un piedāvāt risinājumus, lai sakārtotu teritoriju.

Komitejas priekšsēdētājs norādīja, ka Īpašuma departamentam tāpat jārisina arī jautājums par nepabeigtas būvniecības rezultātā atstāto dzelzsbetona karkasa būvkonstrukciju nojaukšanu pie bērnudārzam blakus esošās dzīvojamās mājas, kas ne tikai bojā pilsētas ainavu, bet arī rada negadījumu riskus.