Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atjaunos daudzdzīvokļu māju Salacgrīvā

17.februārī Biedrība «Atlantijas 1a» valdes priekšsēdētāja Anda Losmane un Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras direktors Valdis Blome noslēdza līgumu par Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piesaisti 51 423.65 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijai Salacgrīvā, Atlantijas 1a, portālu «Apollo» informēja Inese Bērziņa, Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra.

Šī daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ir četru stāvu ķieģeļu mūra ēka, kurā ir 48 dzīvokļi. Māja ekspluatācijā tika nodota 1974. gadā. Ēkas kopējā lietderīgā platība ir 2 263,2m2. Mājokļa tehniskais nolietojums ir 30 %. Ēkas siltumenerģijas patēriņš ir 162 kWh/m² gadā un plānotais enerģijas ietaupījums pēc darbu veikšanas aptuveni būs 41.05 %.

Ēkai tiks veikta ēkas norobežojošo konstrukciju, bēniņu un pagraba cokola siltināšana un pamatu nostiprināšana, jumta nomaiņa, logu nomaiņa dzīvokļos un koplietošanas telpās. Saskaņā ar projektu tiks nomainītas arī ārduvis un tiks veikts cauruļvadu sistēmas remonts, nomainot siltumizolāciju un bojātos krānus.

Renovācijas darbi tiks uzsākti 2010.gada pavasarī.