Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«FotoAkadēmija» rīko 5 gadu jubilejas izstādi «Dzīve ir brīnums»

«FotoAkadēmija» 2010. gada 22. februārī 19.00 tirdzniecības centrā «Domina» rīko absolventu un pasniedzēju darbu izstādes «Dzīve ir brīnums» atklāšanu.

Ikdienas steigā mēs bieži vien nepamanām, cik brīnumainas lietas ir mums apkārt. Šajā steigā mēs aizmirstam arī novērtēt mirkļa skaistumu, bet tieši mirklī un tā iemūžināšanā uz visiem laikiem ir fotogrāfijas spēks. «FotoAkadēmijas» rīko 5 gadu jubilejas izstādi «Dzīve ir brīnums» rīkotajā izstādē parādīsim foto darbus, kuri rāda šo ikdienišķo skaistumu, jo bieži vien mazas lietas uztvertas īstajā brīdī var kļūt par brīnumu. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt to, kam tie varbūt ir pagājuši garām nepamanot.

«FotoAkadēmijas» svin savu 5 gadu jubileju, atklājot izstādi, kas tapusi sadarbībā ar tirdzniecības centru «Domina» un kurā būs aplūkojami FotoAkadēmijas absolventu un pasniedzēju darbi. Absolventu darbu atlasi veica «FotoAkadēmijas» žūrija, kuras sastāvā bija pazīstami Latvijas fotogrāfi un fotomākslas pasniedzēji: Māris Kundziņš, Andrejs Grants, Gunārs Binde, Jānis Deinats, Oļegs Zernovs, Dainis Matisons, Andrejs Saļikovs, Jeļena Pančeva un Nikolajs Trifanovs-Bogdanovs.

Izstāde būs aplūkojama līdz 2010. gada 28. februārim tirdzniecības centrā «Domina», Ieriķu ielā 3, Rīgā.

«FotoAkadēmijas» foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. «FotoAkadēmijas» apmācību programmas ir licencētas. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās parasti it ne vairāk kā 12 cilvēki. Plašāka informācija par kursu programmām, ilgumu un cenu ir pieejama «FotoAkadēmijas» mājas lapā: «fotoakademija.lv».