Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

FM Rīgas domei pārmet neizdarību

Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests jau vairākas dienas pēc kārtas saņem sūdzības no iedzīvotājiem, ka sniega dēļ nav iespējams novietot auto ielas malā, portālu «Apollo» informēja Finanšu ministrijā.

Mazajā Nometņu ielā 39, kur atrodas Valsts ieņēmumu dienesta ēka, uz brauktuves ir liels sniega daudzums un kopš pagājušās nedēļas izvietotas pagaidu ceļazīmes, kas aizliedz transportlīdzekļu apstāšanos un novietošanu stāvēšanai.

Ministrija norāda, ka šāda situācija radusies Rīgas domes atbildīgo dienestu neizdarības dēļ, jo tiek būtiski apgrūtināta nodokļu maksātāju piekļuve ēkai un rada klientu neapmierinātību.
Tāpēc ministrija lūgusi Rīgas domi skaidrot esošo situāciju un informēt par plānotajiem pasākumiem, lai nodrošinātu brīvu piekļuvi ēkai.

«Atsaucoties uz Rīgas domes vicemēra Aināra Šlesera skaļo paziņoju šā gada 2. februārī par to, ka viņš sola triju dienu laikā izvest uzsnigušo sniegu ārā no galvaspilsētas, ir izrādījies tukšs paziņojums un neizpildīts solījums pilsētas iedzīvotājiem,» norāda Finanšu ministrija.