Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī «Volvo Truck Latvia» piedalījās «Ēnu dienā»

17. februārī jau 10. gadu pēc kārtas norisinājās ikgadējā «Ēnu diena», un šogad tajā piedalījās arī «Volvo Truck Latvia», portālu «Apollo» informēja kompānijas mārketinga koordinatore Agnese Džervīte.

«Volvo Truck Latvia» savā kolektīvā uz vienu dienu uzņēma deviņas «ēnas» no Rīgas un reģionu skolām.

Dienas gaitā «ēnām» bija ne tikai iespēja iepazīties ar tādu profesiju pārstāvju kā uzņēmuma rīkotājdirektora, finanšu direktores, biroja administratores, automašīnu pārdevēju un servisa vadītāja, mehāniķu apmācības instruktora, IT administratora, kā arī mārketinga koordinatores ikdienas gaitām, bet arī pavizināties ar lieliskajām «Volvo» kravas automašīnām.

Komentē «Volvo Truck Latvia» rīkotājdirektors Johans Kohlers: «Mēs ceram, ka šis nelielais ieskats izvēlētajā profesijā sniedza tik vērtīgo iespēju pārliecināties par izvēlētās profesijas piemērotību, kā arī kalpos par pamatu meklējot tālākās izglītības iespējas. Mūsu darbiniekiem šī pieredze bija vērtīga, jo «ēnu» uzdotie jautājumi un komentāri ļāva paraudzīties uz ikdienas dilēmām neierastāk un ārpus profesionāli ierastā konteksta.»

Skolēni patiešām izbaudīja «Volvo Truck Latvia» sniegto pieredzi un atzīst, ka labprāt apmeklētu uzņēmumu atkārtoti. Komentē Ilmārs Lācis no Rīgas Būvamatniecības vidusskolas: «Šodien pieredzētais un uzzinātais mani ļoti priecē. Patīk draudzīgais personāls un laipnā attieksme. Ja radīsies vēl kāda iespēja apmeklēt «Volvo Truck Latvia», tad noteikti gaidiet mani. Šo dienu es tiešām atcerēšos vēl ilgi.»