Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko (ne)darīt, ja sastop bijušo

Sastopot bijušo draugu (pat ja jūsu šķiršanās bija murgs), sasveicinies un iepazīstini ar tiem cilvēkiem, ar ko tobrīd esi kopā.

Netērzē un ātri atvadies. Nav vajadzības demonstratīvi skūpstīties ar jauno draugu. Viņi abi sapratīs, kāpēc tā rīkojies, un nebūs sajūsmā (īpaši jaunais draugs).

Smaidi (pat ja esat šķīrušies nesen un tev grūti apvaldīt asaras) un saki: «Jauki tevi satikt! Piedod, bet nav laika parunāties — steidzos uz svarīgu tikšanos.» Tad neatskatoties dodies
prom. Nekļūsti dusmīga vai vardarbīga sabiedriskā vietā — jo saderīgāks pāris jūs izskatāties, jo lielāku iespaidu uz viņu tas atstās.

Ja tu esi bijusī, ar ko saskrienas tavs kādreizējais draugs, būdams kopā ar jauno draudzeni, izturies eleganti un ar pašcieņu. Ja viņa meitene izturas vēsi un rupji (LIŠĶĪGĀ GOVS!), tad atdari, izturoties pret viņu sevišķi jauki. Notver viņas acu skatienu un atsevišķi sasveicinies ar viņu, pat ja viņš jūs nav iepazīstinājis.

Nosaucot savu vārdu, nesaki, ka esi viņas puiša bijusī draudzene, un neklāsti, cik ilgi satikāties, kā arī jau pirmajās trīsdesmit sekundēs neatklāj īpašo veidu, kā cepi viņam olas.
Meitene, redzot, ka puisis tev nav vienaldzīgs, pamatoti tevi uzskatīs par nepatīkamu un sāks tevi ienīst.

Ja esi ar viņu jau tikusies, bet viņa vēl arvien izturas rupji, atdari tikai ar labu. Ja tagad satiecies ar citu, vari par to ieminēties — varbūt viņas izturēšanās pret tevi strauji mainīsies.

Ja patiešām nespēj aizmirst savu bijušo, tad uzliec masku: runā lakoniski, vienmēr centies izskatīties brīnišķīgi un nerunā par to, cik jums abiem kopā bija labi. Ja nespēj sevi kontrolēt,
izvairies no tikšanās ar viņu līdz laikam, kad pratīsi savas jūtas apvaldīt.

Padoms! Neļaujies kārdinājumam kopā ar viņu un viņa neatvairāmo jauno draudzeni aiziet kopā uz krodziņu. Nekas labs tur nevar sanākt!

«Modernas meitenes uzvedības rokasgrāmata», apgāda «Madris» izdevums.