Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Bučas» konkursa uzvarētājs jau ticis pie skapja

Valentīndiena ir pāgajusi un ir noslēdzies arī «Apollo» sadarbībā ar Accenta rīkotais bučošanas konkurss.

Accenta izsaka lielu pateicību visiem, kas piedalījas un iesūtija daudz un burvīgas buču bildes.
Galvenā balvā bija Accenta brīvi stāvošais skapis ar 3 durvīm, kas veiksmīgi jau ir nonācis pie uzvaretāja.

Šī skapju detaļas ir izstrādātas, lai ikviens spētu patstāvīgi to sakomplektēt. Katras detaļas piestiprināšanai nepieciešamā furnitūra (eņģes, savilcēji, skrūves, atvilkņu bloki, rokturi un stangas) ir iekļauta komplektācijā- lai nav lieki jāskraida pa veikaliem un jameklē vajadzīgas skapja detaļas.

Skapis ir veidot tā, lai nepieciešamības gadījumā to varētu papildināt ar  plauktiem, groziem un citiem elementiem, tādejādi padarot skapi plašāku.

Bez šī- trīs durvju skapja Accenta piedāvājumā ir 16 veidi dažādi brīvi stāvošie skapji ar durvīm- sākot no mazāka izmēra divdurvju skapja, līdz pat piecu durvju skapim.
Pateicoties tam, ka šis produkts tiek ražots Latvijā Accenta piedāvā arī ātrus izgatavošanas termiņus un konkurētspējīgas izmaksas.

www.accenta.lv

Protams, Accenta skapjus jūs varat iegādāties arī Accenta salonā interjera un mēbeļu centrā Spice Home- Lielirbes ielā 29, kā arī visos K-Rauta tirdzniecības centros visā Latvijā.