Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rēzeknē aizina uz izstādi «Gājputni drīz atlidos»

No 17. februāra līdz 20. martam Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu namā  (Atbrīvošanas alejā 100a, Rēzeknē) skatāma Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde «Gājputni drīz atlidos».

Tradicionāli februārī jau vairāk kā divdesmit gadus pēc kārtas Latgales Kultūrvēstures muzejā tiek atvērta Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde, un ir skaidrs, ka ziemas un pavasara spēle ir sākusies. Saule uzspīd aizvien biežāk un pakrūtē sajūtama priecīga knudoņa – gājputni atlidos drīz...

No dažādiem materiāliem – plastilīna, papīra, auduma, māla, ģipša, stikla un pērlītēm veidoti darbi, kas atklāj bērnu radošo izdomu un prasmes. Audzēkņi RMDV Mākslas skolā apgūst gan zīmēšanu un gleznošanu, gan kompozīciju, veidošanu un mākslas valodas pamatus, un ik gadu paveiktais tiek apkopots izstādē.

Skolēnu radošo darbu pedagogi: Kristīne Binduka, Anita Andrejeva, Anita Bernāne, Ella Maslovska, Natālija Losāne, Agrita Mazure, Valentīna Šaripova, Lūcija Holstova,  Jolanta Jonikāne, Lilija Korkliša.