Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izsoles uzvarētājs nesamaksā par Skrundas lokatora pilsētiņu

Uzņēmums «Aļeksejevskoje–Serviss», kurš februāra sākumā izsolē piedāvājis augstāko summu par Skrundas lokatora pilsētiņu, tā arī noteiktajā termiņā nav samaksājis pirmo summu, portālam «Apollo» pavēstīja privatizācijas aģentūras pārstāve Anete Frīdenšteina–Brīdiņa.

Par nekustamā īpašuma «Mežaine» izsoles uzvarētāju atzītais «Aļeksejevskoje–Serviss» līdz 19. februāra pulksten 18.00 nav samaksājis pirmo summu – 97 860 latus un 700 latu lielu apdrošināšanas prēmiju.

Viņš arī nav skaidrojis, kāpēc izsolē iegādāto īpašumu tomēr neiegādāsies. Savukārt iemaksātā drošības naudu par dalību izsolē – 10 777,62 latu paliek Privatizācijas aģentūrai.

Līdz ar to iespēja iegādāties šo nekustamo īpašumu tiek otram pretendentam, kuršs izsolē nosaucis otru augstāko summu – Magomedam Gurbanovam. Viņš par Skrundas lokatora pilsētiņas iegādi solījis 1 5481 966 latus.

Frīdenšteina–Brīdiņa skaidroja, ka Privatizācijas aģentūras valdei vēl jāpieņem lēmums par Gurbanova apstiprināšanu kā izsoles uzvarētāju un tad, kad viņš būs saņēmis rakstisku aicinājumu īpašumu iegādāties, viņam desmit darba dienu laikā jāsamaksā pirmā prasītā naudas summa.

Savukārt, ja viņš maksājumu noteiktajā termiņā neveic, Privatizācijas aģentūra rīko atkārtotu izsoli.