Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Olimpiešu vidū kā suvenīri ir iecienīti bezmaksas prezervatīvi

Olimpiešu vidū iecienīti ir Vankūveras olimpisko spēļu laikā par brīvu dalītie prezervatīvi, kurus sportisti labprāt ņem nevis tūlītējai izmantošanai, bet gan kā spēļu suvenīrus.

Prezervatīvi tiek dalīti olimpiskajos ciematos, un tiem ir liela piekrišana. Organizatoru pārstāve Mārnija Makbīna, kura ir trīskārtēja olimpiskā čempione airēšanā, uzskata, ka prezervatīvi tiek ņemti kā suvenīri.

«Viņi [sportisti] ņem visu, kas ir par brīvu. Es teiktu, ka šīs 16 dienas ir arī bezmaksas lietu dienas. Prezervatīvus dala visur, un cilvēki tos ņem kā joku, pie tam vairumā,» atklāj Makbīna.

50 000 prezervatīvu spēļu laikā tiek izdalīti kā daļa no Apvienoto Nāciju (UN) un Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) kopīgās kampaņas cīņā pret AIDS.

Makbīna noliedza, ka olimpiskajā ciematā sportisti pārlieku uzdzīvotu vai nodotos mīlas priekiem. Stresa noņemšanai un brīvā laika pavadīšanai atlēti izmantojot citas nodarbes, piemēram, Kanādas hokeja izlasē ļoti iecienīts ir galda teniss.

www.bns.lv