Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina piedalīties bērnu mini slaloma sacensībās «Mazais Reinis 2010»

Sestdien, 27.februārī, jau otro reizi šogad Reiņa trasē notiks «AXA bērnu slēpošanas skoliņas» organizētās bērnu mini slaloma sacensības «Mazais Reinis 2010». Pirmā sacensību kārta janvārī pulcēja vairāk kā 60 mazos slēpotājus līdz astoņu gadu vecumam, kuri mērojās spēkiem kalnu slēpošanas prasmēs un jautri pavadīja laiku.

Pirmais sacensību posms notika 28.janvārī, bet trešais gaidāms 20.martā. Dalība visos posmos nav obligāta, tātad ir iespēja startēt arī katrā atsevišķi.

Mazākajam dalībniekam – 2 gadi
AXA bērnu mini slaloma sacensību «Mazais Reini 2010» pirmajā posmā, kas notika janvārī, visplašāk pārstāvētā mazo dalībnieku grupa bija vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, taču bija arī divus un trīs gadus jauni mazie drosminieki. Sacensības pulcēja lielu atbalstītāju pulku, jo mazos slēpotājus pavadīja vecāki un brāļi un māsas, līdz ar to tas izvērtās par patīkamu ģimenes pasākumu. Vairākas ģimenes apmeklēja pasākumu, lai iepazītos klātienē ar to norisi un pieteiktu savu atvasi nākamajam posmam.

Var piedalīties līdz 8 gadu vecumam
Sacensībās aicināts piedalīties ikviens bērns līdz pat astoņu gadu vecumam, kurš ir apguvis pirmās iemaņas slēpošanā un var patstāvīgi veikt sacensību trasi, izņemot līdz 3 gadu vecumam, kad trase veicama kopā ar pavadošo personu. Sacensību sākums pulksten 13.00, bet reģistrācija no pulksten 11.00.

Sacensībās paredzētas trīs dalībnieku grupas: mazuļi (0-3 gadi), sīcīši (4-6 gadi) un sīči (7-8 gadi). Mazos sacensību dalībniekus sagaida jautrs šķēršļu nobrauciens, kas veicams vienu reizi. Līdzās sacensībām pasākuma laikā mazajiem slēpotājiem tiks organizētas arī dažādas spēles un atrakcijas, kā arī ikviens dalībnieks veicināšanas balvā enerģijas atjaunošanai saņems veselīgus AXA graudaugu produktus.

Vēl var pagūt veikt iepriekšēju reģistrāciju līdz 25.februārim, taču varēs arī reģistrēties uz vietas sacensību dienā. Sacensību uzvarētāji tiks noteikti pēc trases uzrādītā laika, taču visi mazie dalībnieki, neatkarīgi no sasniegumiem, katrā posmā saņems diplomu un veicināšanas balvas. Trešais sacensību posms būs 20.martā.