Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Parlamentārieši futbola laukumā mērosies spēkiem ar Lietuvas kolēģiem

Saeimas deputātiem piektdien plānots mēroties spēkiem ar saviem Lietuvas kolēģiem. Kopā ar parlamentāriešiem futbola laukumā dosies arī ministri, informē Saeimas preses dienests.

Saeimu Latvijas futbola komandā pārstāvēs virkne deputātu. Komandas kapteinis būs Vitālijs Orlovs (SC), tajā spēlēs Ainars Latkovskis (JL), Mihails Zemļinskis (SC), Ivans Klementjevs (SC), Mārtiņš Roze (ZZS), Alberts Krūmiņš (JL), Aleksejs Holostovs (SC), kā arī pie frakcijām nepiederošais deputāts Visvaldis Lācis.

Latvijas politiķu komandā aicināti spēlēt arī labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) un vides ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

«Šis ir aktīvs laiks abu valstu attiecībās – pavisam nesen Latviju apmeklēja Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja, bet šonedēļ šeit viesojas kaimiņvalsts jaunais ārlietu ministrs. Taču mēs gribam apliecināt, ka Latvijas un Lietuvas politiķus vieno ne tikai darbs, bet arī neformālas saites,» informē viens no pasākuma iniciatoriem, Latvijas komandas kapteinis deputāts Vitālijs Orlovs (SC).

Savukārt ilggadējais Saeimas futbola komandas spēlētājs Ainars Latkovskis (JL) atzinis, ka Latvijas parlamentāriešu komanda cer uz bijušo Latvijas izlases spēlētāju Mihailu Zemļinski, kurš laukuma vidusdaļā varētu dot precīzas piespēles. Tieši tas saeimas komandai līdz šim esot pietrūcis.

Savukārt Lietuvu pārstāvēs trīspadsmit parlamentārieši, tostarp Lietuvas Seima Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas priekšsēdētājs Arvīds Anušausks (Arvydas Anušauskas), Seima Liberāļu un centra frakcijas priekšsēdētājs Jons Liesis (Jonas Liesys) un citi.

Līdzīga abu kaimiņvalstu politiķu futbola spēle notika 2003.gadā, kad Latvijas komanda piekāpās lietuviešiem.