Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Neo: ikviens no mums var būt Neo

Komentējot pēdējās dienās plašsaziņas līdzekļos izplatīto informāciju saistībā ar no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) noplūdušajiem un vēlāk publiskotajiem datiem, persona, kura sauc sevi par Neo un ir «Ceturtās atmodas tautas armijas» dalībnieks sociālajā vietnē «Twitter» norāda: «Ikviens no mums var būt Neo».

Saistībā ar iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces izteikumiem otrdien vakarā LTV raidījumā «Panorāma», Neo saka: «Mūrnieces kundze, 4ATA necīnās pret bagātajiem. 4ATA cīnās par taisnīgu un vienlīdzīgu attieksmi pret visiem. Tā ir ļoti būtiska atšķirība».

Tāpat cilvēks vai cilvēki, kuri sevi dēvē par Neo raksta: «Ultimatīvi paziņojumi no varas iestādēm tikai nostiprina 4ATA apņēmību turpināt iesākto ceļu un apstiprina izvēlētā virziena pareizību».

Tviterī Neo arī atbild uz jautājumu «Kas ir Neo?» «Aiz Neo maskas ir kaut kas vairāk kā miesa, aiz šīs maskas ir ideja, kuru apturēt, cerams, nav neviena spēkos».

Pēdējā trešdien publicētajā ziņojumā Neo saka, ka «darbs pie analīzes programmas tiek turpināts», no kā iespējams secināt, ka tuvākajā nākotnē tiks publiskoti vēl kāda no VID noplūdušās informācijas daļa.   

tiks dibināta sabiedriska organizācija — bezpeļņas biedrība «4ATA»