Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas Centrāltirgū nojauc vecos tirdzniecības kioskus

Sākusies veco koka tirdzniecības kiosku nojaukšana Rīgas Centrāltirgū. Trešdien tiek nojaukti savu laiku nokalpojušie kioski Gaiziņa ielā, kur ar pirmo pavasara silto laiku sāks darboties zemnieku Nakts tirgus. Drīzumā tiks nojaukti arī vidi degradējošie kioski Prāgas ielā pie galvenās ieejas Rīgas Centrāltirgū no Autoostas puses, kur agrāk pārsvarā notika cigarešu tirdzniecība, portālu «Apollo» informēja Sandris Točs, «Rīgas Centrāltirgus» mārketinga un komunikācijas vadītājs.

Šeit paredzēts ierīkot pircējus un pilsētas viesus aicinošus Centrāltirgus vārtus. Vārtu svētki iecerēti jūnijā pirms Jāņiem, kad Rīgas Centrāltirgū būs arī  liels Līgo gadatirgus un citi tirgus 80 gadu jubilejai veltīti svētku pasākumi.

Iepriekš masu medijos pārpratuma dēļ bija izskanējusi neprecīza informācija, ka tiks nojaukti rūpniecības preču kioski, kas atrodas laukumā pie  Nēģu ielas. Šo kiosku nojaukšana tuvākajā laikā nav paredzēta, savukārt nākotnē ir paredzēts visu rūpniecības preču tirdzniecību koncentrēt Rūpniecības preču tirgus teritorijā, uzbūvējot tur daudzstāvu tirgus ēku un autostāvvietas.

Kā zināms Rīgas Centrāltirgus paviljoni darbu sāka 1930.gadā un tolaik tas bija lielākais un modernākais tirgus pasaulē. Šodien Rīgas Centrāltirgu ik dienas apmeklē 60 – 80 tūkstoši cilvēku, bet nedēļas nogalē apmeklētāju skaits pārsniedz 100 tūkstošus.