Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Diskvalificētais ātrslidotājs Krāmers netur ļaunu prātu uz treneri

Nīderlandes ātrslidotājs Svens Krāmers atzinis, ka viņš netur ļaunu prātu uz savu treneri, kura dēļ Krāmers tika diskvalificēts Vankūveras olimpisko spēļu sacensībās 10 000 metru distancē.

Pēdējo trīs gadu pasaules čempions šajā distancē Krāmers Vankūveras Olimpiādē sasniedza visātrāko rezultātu, tomēr neilgi pēc finiša tika

diskvalificēts, jo pusi distances veica pa nepareizo celiņu, kuru Krāmeram norādīja tieši treneris.

Tomēr Krāmers atzina, ka tas nav pasliktinājis viņu attiecības un nebūs iemesls sadarbības pārtraukšanai.

«Nevienam tas nepalīdzētu, ja es būtu izdemolējis visu ātrslidošanas ovālu,» izteicās 23 gadus vecais Krāmers. «Es neesmu cilvēks, kurš ilgi dusmojas. Dusmas nepalīdzēs nevienam. Protams, ir skumji, taču tāds ir sports, un tādas lietas gadās.»

«Es nevēlos nevienu vainot, jo tas nepalīdzēs aizmirst šo gadījumu. Tādas lietas var notikt ar labāko. Tas var notikt ar amatieriem un profesionāļiem,» piebilda Krāmers.

Krāmers atzina, ka saruna ar treneri uzreiz pēc diskvalifikācijas nebija no tām labākajām, tomēr viņi turpinās sadarbību.

«Pēdējie pieci gadi ir bijuši pārāk labi. Kopā esam izcīnījuši daudzas uzvaras, un to tik vienkārši nevar izmest laukā,» atzina Krāmers.

Kā ziņots, pēc Krāmera diskvalifikācijas zelta godalgu 10 000 metru distancē saņēma Senhūņs Lī no Dienvidkorejas. Otro vietu izcīnīja krievs Ivans Skobrjovs, bet pie bronzas tika cits Nīderlandes sportists Bobs de Jongs, kurš šajā distancē triumfēja 2006.gada Turīnas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt Krāmers iepriekš kļuva par Vankūveras olimpisko spēļu čempionu 5000 metru distancē.