Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Fimbauere: satikt labākās no labākajām bija saviļņojoši

Latvijas kalnu slēpotāja Liene Fimbauere ir apmierināta ar olimpiskajās spēlēs milzu slalomā izcīnīto 51. vietu.

Pēc finiša sportiste žurnālistiem atzina, ka otrais brauciens bijis mazliet grūtāks, jo trase bijusi mīkstāka. «Jā, es esmu apmierināta,» uzsvēra Fimbauere, atklājot, ka otrā brauciena laikā trasē bijušas lielākas bederes.

Tāpat viņa atzina, ka otrajā braucienā divās vietas kļūdījusies. «Jā, bija divas vietas, kurās kļūdījos. Pirms pirmā stāvuma un lejasdaļā. Vienmēr var vēlēties labāk,» uzskata Fimbauere. Viņa arī atzina, ka divu trašu summā uzvarētājai zaudētās gandrīz 20 sekundes ataino reālo meistarības samēru.

«Fiziski bija grūti, taču fiziskais nepietrūkst. Es domāju, ka būs grūtāk līdz lejai izturēt,» piebilda Fimbauere, norādot, ka, gatavojoties spēlēm, pie fiziskās sagatvotības īpaši piestrādāts.

Jautāta, vai tomēr nav bijis iespējams «nomest vēl kādu sekundi» trasē, kalnu slēpotāja atbildēja: «Tas ir āķīgs jautājums, ja brauktu vēlreiz pa šo trasi, droši vien.»

Gados jaunā sportiste arī atzina, ka olimiskās spēles viņas dzīvē ir liels notikums: «Satikt labākās no labākajām tas vien ir saviļņojoši.»

Apmierināts ar sportistes rezultātu bija arī treneris Staņislavs Sokoļenko. «Domāju, rezultāts atspoguļo realitāti. Kalnu slēpošana ir ģimenes sporta veids, cik ģimene var palīdzēt, tik arī ir. Nekādas lielās naudas mūsu valstī kalnu slēpošanai netiek atvēlētas.» 

Tāpat viņš atzina, ka uz šo brīdi gandrīz 20 sekunžu starpība ar uzvarētāju ir likumsakarība. «Uz šo brīdi tā ir realitāte, taču materiāls ir. Es vispār uzskatu, ka pie normāliem treniņapstākļiem un finansējuma mūsu valstī ir jaunieši, kas šāda veida forumos spējīgi iebraukt divdesmitniekā. Materiāls ir, būtu tikai apstākļi.»

www.bns.lv