Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prūsis aicina respektēt Miņina komandas lēmumu

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis aicina ikvienu respektēt Jāņa Miņina četrinieka pieņemto lēmumu nestartēt olimpiskajās spēlēs.

Prūsis sarunā ar žurnālistiem arī norādīja, ka lēmumu pieņēmuši paši puiši. «Es labāk šajā gadījumā izmantotu savas tiesības paklusēt. Es lūgtu respektēt lēmumu, un es to ļoti cienu. Negribu runāt, vai tas bija bīstami vai ne, paldies Dievam, šāds lēmums tika pieņemts, un es to respektēju,» sacīja Prūsis.

Treneris arī atzīst, ka Miņins nav labākajā kondīcija ne vien fiziski, bet arī braukšanas ziņā. «Viegli nebija, man vēl tagad ir jocīgi, bet ir lietas, kuras ir jāizdara, neskatoties ne uz ko.» 

Runājot par Edgara Maskalāna startu, Prūsis pavēstīja, ka sportists brauks ar savām kamanām un stūmējiem. «Šajā ziņā pilnīgi nekas nemainās, Edgars tiek vienu starta vietu augstāk, pārējais paliek kā bijis - sava ekipāža un tehnika,» sacīja treneris, norādot, ka Miņina un Maskalāna četrinieku tehnika esot praktiski vienāda. Prūsis arī pauž cerību, ka Maskalāns četriniekos nostartēs tikpat labi, kā divniekos. «Neviens jau arī divniekos necerēja, ka viņš būs tik augstu.»

Tāpat Prūsis atklāja, ka piedāvājis Maskalānam braukt ar Miņina stūmējiem, taču lēmumu netstartēt pieņēmusi Miņina komanda, tāpēc nekas netika mainīts arī šajā ziņā.

Miņina ekipāža informēja Latvijas komandas vadību par lēmumu nestartēt četrinieku ekipāžu sacensībās Vankūveras olimpiskajās spēlēs

www.bns.lv