Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kanādas hokejistes atvainojas par zelta medaļu «apmazgāšanu»

Kanādas izlases hokejistes as pēc olimpisko zelta medaļu izcīnīšanas ledus laukumā iedzēra alu un pakūpināja cigārus, taču vēlāk par savu uzvedību atvainojās.

Nepatiku par Kanādas spēlētāju rīcību izteica arī Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), taču SOK pārstāvis paskaidroja, ka izmeklēšanu nav paredzēts sākt, lai arī lietas apstākļi tiek noskaidroti sīkāk. Tā kā SOK oficiālu izmeklēšanu neveiks, nav sagaidāms, ka spēlētājas varētu sodīt Kanādas hokeja jumtorganizācija «Hockey Canada».

Kad skatītāji jau bija pametuši finālspēles arēnu, Kanādas izlases hokejistes ar zelta medaļām kaklā atgriezās uz ledus un kādu pusstundu svinēja, dzerot alu un smēķējot cigārus, kā arī triecot jokus ar fotogrāfiem un apkalpojošo personālu.

«Hockey Canada» izplatīja paziņojumu, ka spēlētāju šādu uzvedību neatbalsta un atvainojās tiem, kurus tas aizskāris. Bet hokejistes pauda nožēlu, ka viņu rīcība varētu būt veicinājusi SOK vai Kanādas olimpiskās komitejas nonākšanu neērtā situācijā.

www.bns.lv