Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīdziniekus lūdz ziņot par lielajām peļķēm

Rīgā gaisa temperatūra turas virs nulles un arī tuvākajās dienās gaisa temperatūra nepazemināsies, līdz ar to sniegs pilsētā turpinās kust.

Atkušņa dēļ uz brauktuvēm un ietvēm var veidoties peļķes, kas apgrūtina transportlīdzekļu un gājēju kustību. Par šādiem gadījumiem rīdzinieki tiek lūgti informēt Satiksmes vadības centru pa tālruni 80003600, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi atkušņa laikā veic lietus ūdens uztvērējaku tīrīšanu tajās ielās, kur ir lietus ūdens kanalizācijas sistēma. Nepieciešamības gadījumā ūdens no peļķēm tiek atsūknēts.

Lai būtu iespējams kvalitatīvi veikt ielu tīrīšanas darbus, daudzviet ir uzstādītas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts».

Apstāšanās ierobežojumi tiks atcelti, kad tie vairs nebūs nepieciešami ielu tīrīšanai. Rīgas Pašvaldības policija veic ceļu satiksmes uzraudzību un stāvēšanai atstātos transportlīdzekļus, kas traucē sniega tīrīšanai, ar autoevakuatoru var pārvietot uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Gadījumā, ja policijas rīcībā būs informācija par konkrētu transportlīdzekli, kas pirms apstāšanās aizlieguma zīmes izvietošanas nav atradies zīmes darbības zonā, bet tur novietots laikā, kad zīme jau izvietota, autovadītājam var tikt piemērots sods 30 latu apmērā.