Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar pēdējie latviešu starti - bobslejs un kalnu slēpošana

Vankūveras olimpisko spēļu priekšpēdējā, 15. sacensību dienā sestdien kā pēdējie no Latvijas sportistiem startēs kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks un Edgara Maskalāna pilotētais bobsleja četrinieks.

Kalnu slēpošanas slaloma sacensību pirmais brauciens sāksies plkst. 20.00 pēc Latvijas laika un Zvejnieks 102 dalībnieku konkurencē startēs ar 76. numuru.

Jau iepriekš Zvejnieks šajās olimpiskajās spēlēs startēja milzu slaloma disciplīnā, kurā izcīnīja 62. vietu.

Bet plkst. 23.00 sāksies vīriešu bobsleja četrinieku sacensību trešais brauciens. Pēc pirmās dienas 11. vietā atrodas vienīgā Latvijas ekipāža, kas piedalās sacensībās, Edgars Maskalāns, Pāvels Tulubjevs, Raivis Broks un Mihails Arhipovs. Tieši ar šo numuru Latvijas ekipāža arī startēs trešajā braucienā.

Bija plānots, ka sacensībās startēs arī šīs sezonas Pasaules kausa vicečempiona Jāņa Miņina ekipāža, tomēr dienu pirms sacensībām tā dalību atsauca. Jāpiebilst, ka pirmajā sacensību dienā kritienus piedzīvoja sešas četrinieku ekipāžas. Pēdējo, ceturto braucienu plānots uzsākt plkst. 0.40 pēc Latvijas laika.

Kopā šodien plānots sadalīt septiņus medaļu komplektus. Bez kalnu slēpošanas slaloma vīriešiem un bobsleja četriniekiem, medaļu ieguvējus noskaidros arī distanču slēpošanā sievietēm 30 kilometru klasiskajā stilā, ātrslidošanā komandu iedzīšanā vīriešiem un sievietēm, snovborda paralēlajā slalomā vīriešiem, kā arī kērlingā vīriešiem. Tāpat tiks noskaidroti trešās vietas ieguvēji hokejā vīriešiem.

Bet svētdien tiks sadalīti vēl divi medaļu komplekti - distanču slēpošanā 50 kilometru distancē vīriešiem klasiskajā stilā un hokejā vīriešiem.