Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis: «Vienotība» būs pagrieziena punkts Latvijas politikā

«Pašreizējais brīdis Latvijai ir izšķirošs ne tikai ekonomiskās attīstības ziņā, bet tas lielā mērā noteiks arī to, kā tālāk attīstīsies Latvijas politiskā sistēma.» Tā uzrunājot partijas «Sabiedrība citai politikai» kongresa dalībniekus sestdien sacīja premjerministrs Valdis Dombrovskis (JL), portālu «Apollo» informēja partijā «Jaunais laiks».

Viņš paudis, ka «Jaunais laiks» ir atradis sabiedroto – «Sabiedrību citai politikai», lai, veidojot apvienību «Vienotība», pārvarētu politisko sadrumstalotību un apvienotu līdzīgi domājošos politiskos spēkus Latvijā.

«Es ticu, ka apvienība «Vienotība» kļūs pagrieziena punktu Latvijas politikā,« sacīja Dombrovskis.

Savukārt «Jaunā laika» priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa kongresā norādīja, ka šobrīd neviens nedrīkst stāvēt malā un kurnēt par to, kas notiek valstī. Viņasprāt, kartam ir jānāk ar savām spējām, darbiem un idejām.

«Esmu pārliecināta, ka sabiedrībai nav vajadzīgi politiķi, kas valsti pārvalda kā privātu biznesa projektu, kurā tauta ir tikai masa. Sabiedrībai vajadzīga spēcīga komanda, simts gudras galvas, kas spēs pieņemt lēmumus sabiedrības interesēs. Es ticu, ka kopā mēs varam nest labas pārmaiņas, būt vienoti un godam kalpot Latvijai,» teica Āboltiņa.