Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā šodien vismaz 10 auto cietuši no lāstekām. Novados var būt vairāk

Rīgā pirmdien priekšpusdienā policija saņēmusi jau desmit izsaukumus par negadījumiem, kad automašīnas bojājis no ēku jumtiem krītošs sniegs vai lāstekas. Tā portālam «Apollo» pastāstīja Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Zivtiņš vienlaikus norādīja, ka arī novados noteikti tiek saņemti šādi izsaukumi. «Desmit šādas ziņas šodien ir Rīgā. Noteikti tādi [izsaukumi] ir arī novados,» sacīja Zivtiņš.  Visos šādos gadījumos atbildīgais visbiežāk būs ēku apsaimniekotājs, pret kuru jāvēršas civiltiesiskā ceļā.

Runājot par applūdušajām ielām, Zivtiņš apstiprināja, ka Ceļu policija pievērš uzmanību tam, vai autovadītāji brauc lēnāk vietās, kur ir peļķes.

«Izskatām arī sūdzības, kad gājēji vēršas pret autovadītājiem par nošļakstīšanu,» apstiprināja Zivtiņš. «Autovadītājam ir jāsaprot, ka ceļu satiksmes dalībnieks ir arī gājējs. Ir jāuzmanās, lai tos nenošļakstītu,» – tā policijas pārstāvis.